O naszej firmie

 

Oktan Energy – Wina jest polską firmą, zajmującą się importem najwyższej jakości win z całego świata i ich sprzedażą na terenie kraju.

Kiedy zaczynaliśmy - pierwszy kontener sprowadziliśmy z Ameryki Południowej w 2006 roku – niewiele wskazywało na to, że w ciągu zaledwie 4 lat staniemy się dużą, nowocześnie zarządzaną i doskonale prosperującą firmą, obecną ze swoją ofertą we wszystkich kanałach sprzedaży: handlu nowoczesnym, detalu tradycyjnym, hurcie i HoReCe. Za sprzedaż w kanale nowoczesnym odpowiada biuro obsługi klienta w centrali firmy, za sprzedaż w kanale hurtowym, detalu tradycyjnym oraz HoReCe sieć przedstawicieli handlowych, a za wyszukiwanie najlepszych win na świecie dział importu i transakcji wspólnotowych. Wszystkie zaś te działania wspiera dział marketingu.


Nasza wizja prowadzenia biznesu opiera się na trzech fundamentach:

Naszą dewizą z kolei jest import takich win, jakie sami lubimy i które potrafią zwyczajne chwile uczynić niezwykłymi. W swojej ofercie mamy wina europejskie (z Francji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Niemiec, Bułgarii), azjatyckie (z Izraela), a nawet południowoamerykańskie (Argentyna i Chile). Jesteśmy zatem przekonani, że bez trudu znajdą Państwo te, najbardziej dla siebie odpowiednie, utwierdzając nas tym samym w przekonaniu, że nasze starania nie idą na marne, a jedynie na zdrowie Naszych Klientów.